نوشته های برتر

تبلیغات متنی
Vault Hide SMS Pics Videos

Vault Hide SMS Pics Videos | قفل گذاری امن روی گوشی و تبلت

کاربران گوشی های هوشمند همیشه استرس از دست دادن یا سرقت اطلاعات مهم درون گوشی و تبلت شان را دارند. از این رو باید به دنبال روشی برای حفظ و امنیت آن اطلاعات بود. در کنار رمز گذاری بر روی صفحه نمایش و قسمت های مختلف, شما کاربران عزیز می توانید از نرم افزار قدرتمند والت Vault Hide SMS Pics Videos نیز استفاده کنید. نرم افزار قفل والت Vault Premium با داشتن فن آوری جدید و منحصربفرد می تواند بر روی فایل های شما اعم از عکس و فیلم و … قفل گذاری کرده و همچنین فایل های شما را مخفی کند. نسخه جدید والت را می توانید از ادامه مطلب بهمراه توضیحات ویژگی ای آن دریافت کنید

ویژگی های ترم افزار قفل والت Vault Hide SMS Pics Videos :

امکان اشتراک گذاری عکس های خصوصی برای مدت زمان محدود و مشاهده عکس های به اشتراک گذاشته شده با دیگر کاربران اجتماعی ناشناس Vault، با ویژگی Vaulto Gallery. هر عکس بیش از ۱۰ ثانیه قابل مشاهده نیست و بعد از آن به طور کامل و برای همیشه پاک خواهد شد.

قفل برنامه: امکان قفل کردن با رمز عبور هر برنامه مانند ایمیل, Facebook, Skype, Tango, Instagram, Amazon, Candy Crush و هر برنامه دیگر که شما انتخاب می کنید. هر شخص برای استفاده از برنامه باید رمز عبور صحیح آن را به منظور باز کردن وارد کند.

محافظت از مخاطبین، SMS، فهرست تماس ها

ایجاد مخاطبین خصوصی

مخفی کردن تماس ها و پیامک ها

مخفی کردن پیام های فیس بوک

امکان مخفی کردن آیکون برنامه

امکان رمزگذاری امن داده ها

عکس گرفتن از فردی که رمز عبور را اشتباه وارد کند

پشتیبان گیری یا بازگردانی اطلاعات

و …

تصاویری از محیط این نرم افزار :مشـخصــات فـــایـــل

  • حجم فایل : 7.96 مگابایت
  • سازگار با اندروید : +4.0
  • بدون دیدگاه

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

نوشته های تازه