نوشته های برتر

تبلیغات متنی
Telegram Last Seen width=

Telegram Last Seen نمایش یا عدم نمایش وضعیت انلاین

با سلام خدمت شما کاربران عزیز Telegram Last Seen

با کمک این آموزش قادر خواهید بود زمان حضور خودتان در تلگرام را از چشم افراد مورد نظرتان مخفی کنید. در صورت استفاده از امکان معمول تلگرام می توانید نمایش وضعیت آنلاین را برای همه, مخاطبین و یا هیچکس فعال کنید. در این صورت یا همه مخاطبین زمان حضورتان در تلگرام را می بینند یا هیچکدام از آنها و همچنین یا همه افراد شما را آنلاین می بینند یا هیچکس. در این آموزش شما می توانید در هر سه صورت مشخص کنید که یک تعداد خاصی از افراد (به انتخاب شما) وضعیت آنلاین و آخرین زمان حضور شما درتلگرام را ببینند یا نبینند Telegram Last Seen

Telegram Last Seen

آموزش مخفی کردن وضعیت آنلاین فقط برای بعضی از افراد : Telegram Last Seen

در این روش تلگرام شما طبق معمول در حالت Last seen recently قرار خواهد گرفت اما با این تفاوت که برای دوستان خاص خود میتوانید حالت عادی را نشان دهید و برایشان Last seen recently نمایش داده نشود اما برای ما بقی افراد نمایش داده خواهد شد .

برای شروع اینکار مثل قبل Setting بروید حالا از پنجره باز شده به قسمت Privacy and security بروید و به قسمت Last seen بروید .

در صورتی که Everybody را انتخاب کنید (یعنی همه ببینند):

حالا همونطور که در تصویر پایین مشاهده میکنید در Never share with روی add users رفته و هر مخاطب را که از لیست خود میخواهید انتخاب کنید . هر مخاطبی را که انتخاب کنید برای آنها مخفی بودن آنلاین نشان داده نخواهد شد

در صورتی که گزینه Contact راانتخاب کنید (یعنی فقط مخاطبین سیمکارت یا تلفن ببینند):

هر دو گزینه Never share with و Always share with برای انتخاب اینکه چه کسانی وضعیت من را ببینند و چه کسانی نبینند وجود خواهد داشت .

در صورتی که گزینه Nobody را انتخاب کنید (یعنی هیچ کس نبیند) :

گزینه ی Always share with برای اینکه تنها افراد خاصی بتوانند وضعیت آنلاین شما را ببینند نمایش داده خواهد شد

آگاهی از ترفند های جدید و اطلاع از آموزش های این مطلب در

کانال بروز ملی موبایل ( کلیک کنید )

 

تصاویری از محیط این آموزش :مشـخصــات فـــایـــل

  • یک دیدگاه

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

نوشته های تازه