نوشته های برتر

تبلیغات متنی

Hamrah Bank Sepah

همراه بانک سپه برای اندروید Hamrah Bank Sepah MB

اگر از مشتریان بانک سپه می باشید می توانید با اپلیکیشن اندروید این بانک با نام Hamrah Bank Sepah MB به تمامی حساب های خود در این بانک دسترسی داشتهباشید. با کمک همراه بانک سپه Hamrah Bank Sepah MB می توانید بسیاری از امورات اینترنتی وبانکی خود را از راه دور و در هر لحظه از زمان و مکان با گوشی اندروید و نرم افزار این بانک انجام دهید. در ادامه مطلب می توانید توضیحات و امکانات این همراه بانک را مشاهده کنید.

 Hamrah Bank Sepah MB

لازم به ذکر است که تمامی ویژگی ها و فایل دانلود از سایت بانک سپه گرفته شده است. جدید ترین نسخه از همراه بانک سپه Hamrah Bank Sepah MB را می توانید هم اکنون با لینک مستقیم و سرعت بالا از ملی موبایل دانلود کنید

ویزگی های نرم افزار همراه بانک سپه Hamrah Bank Sepah MB :

۱٫ در نرم‌افزار جدید همراه بانک سپه، امکان تبادل اطلاعات در بسترهای اینترنت و پیامک فراهم می‌باشد.
۲٫ ورود به سامانه همراه بانک با شماره مشتری انجام می‌پذیرد و امکان دسترسی و دریافت خدمات غیرحضوری تعریف شده در این سامانه برای کلیه حساب‌های مشتری که برای آن‌ها فرم «درخواست خدمات سامانه‌ های غیرحضوری» برای سامانه همراه بانک توسط مشتری تکمیل شده، با یک نام کاربری امکان‌پذیر است.

 Hamrah Bank Sepah MB

۳٫ برای نصب نرم‌افزار مربوط، نیازی به دریافت کلید ارتباطی (کد فعالسازی) از درگاه اینترنت بانک نبوده و تبادل کلید ارتباطی پس از نصب نرم‌افزار بر روی دستگاه، ورود به سامانه و انتخاب گزینه «تبادل کلید» توسط خود نرم‌افزار صورت می‌پذیرد. بر اساس همین ویژگی، از این پس مشتریان می‌توانند نرم‌افزار یادشده را علاوه بر درگاه اینترنت بانک از طریق شعب بانک سپه نیز (با استفاده از بلوتوث ارسالی توسط همکاران) دریافت نمایند.
۴٫ از آنجا که سطح امنیتی برنامه همراه بانک به دلیل تبادل کلید ارتباطی توسط خود نرم‌افزار، ارتقاء یافته است، ترتیبی اتخاذ شده که به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان گرامی نرم‌افزار یادشده وابسته به گوشی (یا هر دستگاه مجهز به سیم‌ کارت دارای سیستم عامل اندروید) نباشد. بدین مفهوم که، مشتریان مختلف می‌توانند از یک گوشی برای ورود به سامانه و دریافت خدمات مورد نظر استفاده نمایند یا یک مشتری از طریق گوشی‌های مختلف به سامانه وارد و خدمات مورد نظر را دریافت نماید.
۵٫ این نرم‌افزار فعلاً از سیستم عامل‌های جاوا، iOS و Windows phone پشتیبانی نمی نماید.
۶٫ با فعالسازی نرم افزار جدید همراه بانک (مشتری محور)، نرمافزار قبلی همراه بانک غیرفعال می شود.

و …

تصاویری از محیط این نرم افزار :مشـخصــات فـــایـــل

  • حجم فایل : 5.13 مگابایت
  • سازگار با اندروید : +2.3
  • بدون دیدگاه

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

نوشته های تازه