نوشته های برتر

تبلیغات متنی
FingerPrint Applock

FingerPrint Applock | قفل گوشی ها با اثر انگشت!

با استفاده از دوربین گوشی

نرم افزار FingerPrint Applock یک نرم افزار بسیار جالب برای قفل گذاری بر روی گوشی های هوشمند امروزی می باشد. نرم افزار قفل اثر انگشت FingerPrint Applock می تواند جایگذین مناسبی برای قفل هایی باشد که تا کنون استفاده کرده اید. این قفل نیاز به حسگر اثر انگشت ندارد و با استفاده از دوربین گوشی و اسکن اثر انگشت تان, می تواند به شما در قفل گذاری با اثر انگشت یاری رساند. استفاده از این برنامه بسیار ساده بوده و با اولین اجرا کاربر وارد مراحل اسکن اثرانگشت می‌شود. از سوی دیگر می‌توانید مشخص کنید که چه رقمی اسکن شود ( هر یک از پنج انگشت دست چپ یا راست شما می‌توانند مبین این ارقام باشند) و نهایتا باید رقم‌های اعلام شده را در مقابل دوربین پشتی قرار دهید تا چند عکس در حالت ماکرو گرفته شود.

FingerPrint Applock

این اپ نسخه‌ای رایگان و پولی دارد، اما این دو نسخه هیچ فرقی با هم ندارند. با این حال سازنده‌ی این نرم‌افزار گفته است که اگر می‌خواهید او را حمایت کنید، نسخه‌ی پولی را بخرید.

ویزگی های نرم افزار قفل گذاری با اثر انگشت FingerPrint Applock :

شما می توانید در انتخاب اثر انگشت خود از یک تا پنج انگشت دست چپ یا راست خود استفاده نمایید و مطمین باشید امنیت استفاده از این برنامه در مقابل استفاده از الگو و یا پسورد بسیار بسیار بالاتر بوده زیرا هیچ اثر انگشت دو فردی یکسان نبوده و هر فرد اثر انگشت منحصر به فرد خود را دارا می باشد

قابل نصب بر روی تمامی گوشی های هوشمند امروزی

امکان پشتیبانی کامل از قفل اثر انگشت، الگو و PIN برای قفل

مراحل ساده برای فعال سازی قفل گوشی با اثر انگشت

دارا بودن محیطی زیبا و کاربری بسیار ساده و وجود عناصر مورد نیاز

امکان استفاده از حالت ماکرو در عکس برداری از اثر انگشت

دارای سرعتی بالا و در عین حال دقت باور نکردنی برنامه در اسکن

تصاویری از محیط برنامه :


مشـخصــات فـــایـــل

  • حجم فایل : 11.52 مگابایت
  • سازگار با اندروید : +4.1
  • بدون دیدگاه

مطالب پیشنهادی

برچسب ها

نوشته های تازه